Dołącz do naszego zespołu!

750_9860
750_9953
750_9979

W TKH Kabeltechniek oferujemy stabilną, bezpieczną i komfortową pracę. Zapewniamy dobre warunki i atrakcyjne wynagrodzenie.

Praca monterów w TKH Kabeltechniek to praca jednozmianowa polegająca na konfekcjonowaniu drobnych elementów. Naszym pracownikom oferujemy pakiety socjalne, dodatki za wyniki oraz szkolenia w Polsce i zagranicą.

Aktualne oferty pracy:

Administrator systemów informatycznych

Międzynarodowa firma wchodząca w skład holdingu TKH Group– TKH KABELTECHNIEK Polska to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne, specjalizujące się w konfekcji wiązek elektrycznych

aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • administrowanie siecią LAN/WAN oraz siecią bezprzewodową

  • umiejętność obsługi urządzeń Cisco

  • zarządzanie serwerami (Windows/Linux) oraz środowiskiem wirtualnym (VMWare)

  • umiejętność obsługi Active Directory i baz danych SQL, zarządzanie systemami klasy ERP i WMS

  • administrowanie Office 365

  • obsługa stacji roboczych, terminali mobilnych, tabletów i innych urządzeń

  • znajomość aplikacji biurowych na poziomie zaawansowanym

  • obsługa kopii zapasowych

  • zarządzanie centralą telefoniczną

  • wdrażanie polityki bezpieczeństwa, obsługa incydentów

  • analiza problemów i zmian oraz dostarczanie rozwiązań

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie informatyczne lub pokrewne

  • bardzo dobra wiedza z zakresu oprogramowania MS Office, systemów Windows, Linux, SQL Server, bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych oraz zarządzania siecią komputerową

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • odpowiedzialne i ambitne stanowisko
  • wczasy „pod gruszą”
  • rodzinne pikniki firmowe
  • program rekomendacji pracowników

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i uważasz, że Twoje umiejętności i charakter odpowiadają naszym wymaganiom, prześlij nam swoje CV zawierające poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Administratorem danych osobowych jest TKH Kabeltechniek Polska Sp. z o.o. (Leszno, ul. Budowlanych 15, 64-100 Leszno). Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać wszystkim podmiotom wchodzącym w skład grupy kapitałowej NV TKH Group, w której skład wchodzi TKH Kabeltechniek Polska Sp. z o.o.

Każda osoba przekazująca dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich sprostowania, żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i cofnięcia zgody na przetwarzanie. Wycofanie zgody możliwe jest w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem pod adresem mailowym rodo@ccpartners.pl. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie. Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dokumentów złożonych w ramach rekrutacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Nasze dane kontaktowe:

TKH Kabeltechniek Polska Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 15 64-100 Leszno

kadry@tkhkabeltechniek.pl)
www.tkhkabeltechniek.pl/