Kim jesteśmy?

W TKH Kabeltechniek produkujemy i konfekcjonujemy wiązki kablowe.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a wykonywane u nas wiązki produkowane są z najwyższą precyzją i poddawane nieustannej kontroli jakości.

Produkujemy wiązki kablowe wykorzystywane w maszynach i pojazdach budowlanych, ratrakach, żurawiach morskich, silnikach, w kolejnictwie oraz w branży medycznej, robotyce i segmencie audio-video. Opuszczające nasz zakład wiązki kablowe znajdują zastosowanie w aparatach stomatologicznych, skanerach oczu, systemach nawigacyjnych w kosmosie, łodziach podwodnych czy w interaktywnych kostiumach do gier wideo.

Nasi wysokiej klasy projektanci i inżynierowie, doświadczeni monterzy oraz bogaty park maszynowy pozwalają na produkcję najbardziej specjalistycznych i wymagających wiązek elektrycznych, także w krótkich seriach.

Wszechstronność TKH Kabeltechniek najlepiej pokazują zrealizowane projekty: wykonana w 30 godzin wiązka do dźwigu o długości 30 metrów, w skład której wchodzi 500 kabli czy wykonywana w minutę wiązka o tolerancji 0,5 mm, w której izolacja żył ściągana jest na ciepło, a następnie cynowana.